Logo

PEUGEOT 306

Број на оглас: 3622045 | Објавен на: 01.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач