Logo

Alfa romeo 147

Број на оглас: 3622083 | Објавен на: 20.09.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e servisirana dva para gumi so bandazi vo ekstra sostojba bez nikakvi vlozuvanja za podetalni informacii zvonete

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ALEKSANAR

Потврден огласувач