Logo

Petostepena pumpa za voda

Број на оглас: 3622133 | Објавен на: 14.07.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

10.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava petostepena pumpa za voda nova ne koristena

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач