Logo

GENERIC

Број на оглас: 3622219 | Објавен на: 30.06.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Generic
2 t eni ulje
Made in Austria
4569 km
Registriran
Socuvan
Led stvetla
2018

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Rejhan

Потврден огласувач