Logo

Land Rover Freelander 2.0d td4

Број на оглас: 3622223 | Објавен на: 06.07.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Land Rover Freelander 2.0d vo odlicna sostojba registriran servisiran dzipot e perfekten proverka po vas izbor moze zamena so moja ili vasa doplata

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач