Logo

MENUVAC ZA VW LUPO I SET LAMELA

Број на оглас: 3622225 | Објавен на: 04.07.2020, 02:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Menuvac za vw lupo ispraven i set lamela za 1.4 16v 55kw
tel za kontakt 071-804-995 BARAJTE SAMO NA OVAJ TEL.

 boban

Потврден огласувач