Logo

VW GOLF 5 KARAVAN

Број на оглас: 3622248 | Објавен на: 23.09.2020, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
Kompleten servis

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Илчо

Потврден огласувач