1 / 5
Android - GPS Multimedia 8 inch VOLKSWAGEN / SKODA/ SEAT
7.999 МКД
04.03.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Единствено во Македонија!

✅7999 денари🛒

👉Android - GPS Multimedia 8 inch VOLKSWAGEN / SKODA/ SEAT

✅Овој модел ги поддржува командите на волан и сите сензори кои ги има вашиот автомобил.
✅Интелигентен чист оперативен систем Android 8.1
✅Процесорот: Висококвалитетен MTK Quad-core 1.3GHZ со одлични перформанси
✅GPU: со четири-јадрен графички процесор Mali-600MP4, Поддржува дисплеј со двоен екран за најголема резолуција од 2048 * 1536
✅Хард диск: 16 GB INand Flash
✅RAM меморија: 1 GB Samsung DDR3

WiFi/App download/3D Navigation/Radio Tuner/Bluetooth/Dual Zone/ File Management/HD 1080P Video/Steering Wheel Control/Mirror Link/OBD2/DVR/Backup camera/MP3/AUX/USB/SD
=====================================

Одговара на:

VOLKSWAGEN Caddy 2004+;
EOS, Sagitar 2006+;
Golf VI, Passat CC, Scirocco, Tiguan 2008+;
Passat B7, T5 (Transporter, Caravelle, Multivan), Jetta VI, Amarok, Sharan II 2010+;
Golf V 2005-2008;
Golf V Plus, Jetta V 2005-2009;
Magotan 2007+;
Passat B6 2005-2010;
Polo V 2009+;
Touran 2003+;
Beetle 2011+;
Lavida 2012+
SEAT Altea 2012+;
Leon, Alhambra 2009+;
Toledo 2013+
SKODA Fabia 2007+;
Octavia 2007+;
Roomster 2006+;
Rapid 2012+

-Нарачки во пораки(inbox)📩
или на 079 285 613☎️
🚛Достава низ цела Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од: Претпријатие

Jovanoski Komerc DOO
Потврден огласувач
079285613
Испрати Е-маил до огласувачот

Android GPS мултимедија 7" за VOLKSWAGEN / SKODA/SEAT

7499 МКД

МУЛТИМЕДИА ЗА АВТОМОБИЛИ VW/BMW/SKODA/SEAT/MERCEDES/PEUGEOT/

0 МКД