Logo

Pasat 2007 g Top Cena

Број на оглас: 3622487 | Објавен на: 04.08.2020, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2 kluca
Klimatronik
Atestirana Kuka
Servisiran
Pominata Registracija momentalno
za kes ekstra cena

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Furka

Потврден огласувач