Logo

Mercedes SBC akumulator za vozduh

Број на оглас: 3622556 | Објавен на: 12.08.2020, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: W211

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes W211 SBC akumulator za vozduh

 Охрид    Општина:Дебарца

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач