Logo

Golf 5 tdi

Број на оглас: 3622559 | Објавен на: 30.06.2020, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 tdi 2005 god. So full servis. 5 vrati. race menjac. Perfektna sostojba moze da se vidi sekoja vreme..
Oprema max.
2 para gumi Zimski i Letni
Kontakt ☎️ 072560500

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Bej

Потврден огласувач