Logo

Smart forfour

Број на оглас: 3622565 | Објавен на: 01.08.2020, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.5 cdi 2006 novi gumi akomulator reg. Do dekemvri 24 full servis ulje filtri komplet 239 000 orginalni kilometri

KONTAKT 070831777 Robert

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач