Logo

Se prodavaat nivi posle Moin

Број на оглас: 3622628 | Објавен на: 04.07.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 12800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve nivi odma posle Moin od desna strana blisku do patot.Ednata e so povrsina od 6000m2 a drugata so povrsina od 7000m2. Cena 2,5 eur/m2

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач