Logo

DAEWOO

Број на оглас: 3622635 | Објавен на: 08.07.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 19 kw / 26 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DAEWOO Nubira
071 597 330

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Micev

Потврден огласувач