Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006

Број на оглас: 3622683 | Објавен на: 31.07.2020, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vredi da se vidi registrirsna do o4.06.2021

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 aqstra

Потврден огласувач