Logo

МОТОРНА ПУМПА- СТИЛ СГ17

Број на оглас: 3622741 | Објавен на: 19.09.2020, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


ПУМПА ЗА ПРСКАЊЕ - МНОГУ СОЧУВАНА КОРИСТЕНА 3-4 ПАТИ ВО ГОДИНАТА

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ч.Л.

Потврден огласувач