1 / 9
Nissan micra 1.4 I 65 kw uvozz 130 000 km top
2.990 €
26.02.2021 21:47

Битола / Битола

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfektna sostojba bez ni edna mana proba I proverka kade sakate vie lplateni davacki do registracija
Najdobriot motor na nisan na lance
Pozz
070 395 626
070 395 626

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Благоја
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот