Logo

Котел на нафта / Kotel na nafta

Број на оглас: 3623030 | Објавен на: 02.07.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno zacuvan kotel na nafta. Koristen 2 sezoni. Poteklo: Grcija.
Za seriozni kupuvaci gratis bure za nafta na poslednata slika.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач