1 / 2
PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI NA DVD I USB
100 МКД
25.05.2023 18:00

Аеродром / Скопје

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8mm, Super 8mm, од АУДИО касети, DVD дискови и од дигитални картички, на DVD или на USB.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Стево
Митре Влаот 23б, Скопје
Потврден огласувач
070328028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам