Logo

Iphone 7 nov nekoristen

Број на оглас: 3623191 | Објавен на: 04.07.2020, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 300 €

330 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iphone 7 nov nekoristen samo izvaden od kutija. Za podetalno kontaktirajte me.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач