Logo

Kamin so kotel / Камин со котел ALFAPLAM

Број на оглас: 3623305 | Објавен на: 02.07.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin so kotel na drva ALFAPLAM. Odlicno socuvan, koristen nekolku sezoni. Za seriozni kupuvaci gratis termogen ventilator za dopolnitelno iskoristuvanje na toplinata.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач