Logo

Helikopter cena po dogovor

Број на оглас: 3623433 | Објавен на: 18.06.2020, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Helikopter za beton samo edenas e upotreben

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Dritan

Потврден огласувач