Logo

Gredi potpiraci

Број на оглас: 3623488 | Објавен на: 08.08.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Polovni gredi i potpiraci. Po dogovor

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 MGM

Потврден огласувач