Logo

Peugeot 307 SW

Број на оглас: 3623524 | Објавен на: 04.07.2020, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €

2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Peugeot 307 SW 2004
Од опрема поседува:
- Климатроник - лади одлично
- Темпомат ( cruise control; speed limit )
- Борд компјутер
- Servo, ABS, ESP
- Електрични ретровизори на собирање
- Панорама кров
- Еуро кука
- Централна брава на далечинско одклучување
- Два оригинални клуча
- Сензори за дожд
- Волан со подесување, и команди за радио
- Задни паркинг сензори
- 4 летни и 4 зимски гуми
- Јачина на мотор 100kw/136ks
- Колата е регистрирана за 7 патници и ги поседува сите 7 седишта!
- Регистрација до 27/1/2021 со зелен картон
ЦЕНА 2600€
КОНТАКТ ЗА ИНФО - 077/805/208

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач