Logo

Bmw 730

Број на оглас: 3623542 | Објавен на: 17.09.2020, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e vo top sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 omer

Потврден огласувач