Logo

Dve let i gumi 195. 60. 15

Број на оглас: 3623546 | Објавен на: 18.06.2020, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 195

Висина: 60

Дијаметар: 15

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve let i gumi 195. 60. 15
1500 den

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ndricim

Потврден огласувач