Logo

Peugeot Partner

Број на оглас: 3623624 | Објавен на: 22.11.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Peugeot Partner со поминати 40.411 km реални. Автомобилот е купен од салон, прв сопственик. Автомобилот е добро сочуван и е во одлична состојба со четири нови гуми, автомобилот е редовно гаражиран. Со алармен систем, радио и навлаки.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Ванчо

Потврден огласувач