Logo

Helium baloni

Број на оглас: 3623780 | Објавен на: 02.08.2020, 05:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Дарови и украсни Продавници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam helium balonoi brojki od 0-9 zlatno rore visina 1 metar . Cena 130 den.
Kontakt na viber 078/220-110

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач