Logo

WELTMEISTER

Број на оглас: 3623817 | Објавен на: 08.08.2020, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura.
Tezina 7kg

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Todor

Потврден огласувач