Logo

MELODIJA - VIOLETA

Број на оглас: 3623824 | Објавен на: 01.08.2020, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba , 5 registri za klavijatura , 2 registri za basovi
Tezina 7 kg

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Todor

Потврден огласувач