Logo

BMW 320D

Број на оглас: 3623863 | Објавен на: 10.07.2020, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530D зачувано во одлична состојба со фул опрема. За повеќе информации на тел.076447783 Ванчо

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач