Logo

Nissan X-Trail

Број на оглас: 3624139 | Објавен на: 03.07.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 85kw
ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-PANORAMSKI KROV
-KOZEN ENTERIER
-GREACI NA SEDISTA
-CD CHARGER

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Goki

Потврден огласувач