Logo

Seat Cordoba 1.9 tdi 66 kw

Број на оглас: 3624313 | Објавен на: 07.07.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1998

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat cordoba sega registrirana informacii na 070895701

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач