Logo

Kozi

Број на оглас: 3624342 | Објавен на: 02.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodavaa stado kozi , alpinki visokomlecni i dobro odgledani ,cena po dogovor .
076570944 - Malina

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач