Logo

BMW 728 i Automatik

Број на оглас: 3624683 | Објавен на: 07.08.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 728

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.071368222

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Reklama

Потврден огласувач