Logo

Audi 80 B4 1.9TDI rezervni delovi

Број на оглас: 3624781 | Објавен на: 28.09.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za audi 80 b4 1.9 tdi 94 god..odlicna vozna sostojba automatik..audito ima pominato 200000km

 Marjan

Потврден огласувач