Logo

GUMI 175 65 14

Број на оглас: 3624881 | Објавен на: 05.07.2020, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 175

Висина: 65

Дијаметар: 14

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMI SOCUVANI 175 65 14- 3 PARCINJA

INFO NA 071 79 44 24

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Marijan

Потврден огласувач