Logo

Se prodava 7'' radio za VW grupacija

Број на оглас: 3625220 | Објавен на: 14.07.2020, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava radio za vo kola 7'' za VW grupacija (Golf,Seat,Skoda i dr.)Radioto e vo odlicna sostojba so moznost za Navigacija,Kameri(predna i zadna),SD,MP3,Audio.Poveke info na tel.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач