Logo

Vibroshaper

Број на оглас: 3625366 | Објавен на: 20.06.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Вид на оглас: Се продава


Gymbit Vibroshaper уредот помага при согорување на калории и за затегнување на телото. Потребни се само 10 минути вежбање дневно.

Купен е пред нецела година.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Filip