Logo

Peugeot 307

Број на оглас: 3625512 | Објавен на: 03.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


/

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач