Logo

Opel Frontera B 3.2 v 6

Број на оглас: 3625635 | Објавен на: 29.06.2020, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 151 kw / 205 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna servis kompleten novi gumi na plin

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zan

Потврден огласувач