Logo

Motokultivator imt 506 freza kultivator

Број на оглас: 3625913 | Објавен на: 01.08.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba ima tri brzini napred i rikvec so freza imt 506 tel 071 713 346

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач