Logo

Se prodavaat Telinja / Се продаваат Телиња

Број на оглас: 3625926 | Објавен на: 05.08.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Ženski telinja od različna starost so visok kvalitet, hraneti isklučivo so domašno proizvedena hrana bez GMO i steroidi.

Povekje info na telefon. 078228260

Cena po dogovor.

Telinjata se naogjaat vo Struško Ložani.

Се продаваат Женски телиња од различна старост со висок квалитет, хранети исклучиво со домашно произведена храна без ГМО и стероиди.

Повеќе инфо на телефон. 078228260

Цена по договор.

Телињата се наоѓаат во Струшко Ложани.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Katica

Потврден огласувач