Logo

Cirkular trofazen

Број на оглас: 3626149 | Објавен на: 30.06.2020, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €

8.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Trofazen cirkular ,mnogu malku koristen,vo ispravna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач