Logo

Mercedes Benz E350

Број на оглас: 3626230 | Објавен на: 21.06.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


mercedes benz e350 avangard so 231ks avtomobilot e vo odlicna sostojba bez grebnatina i bez zamerki. Od oprema ima: greaci na predni sedista, elektronski podizaci na 4 stakla, senri predni zadni, navigamcija so instelirana mapa i drugi raboti. Servisiran, novi 4 gumi. Za avtomobilot moze i zamena so: BMW, Audi, Mercedes.Info : 075602718

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 atanas

Потврден огласувач