Logo

Мини Купер детско возило на акумулатор

Број на оглас: 3626650 | Објавен на: 05.07.2020, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

7.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Одлично детско возило на акумулатор,ново,со 2 брзини,лед светла,дугме за музика и засилување на звукот.
Тел.078 237 374

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Миха

Потврден огласувач