Logo

Bmw motor 2.5 td tds

Број на оглас: 3626815 | Објавен на: 04.08.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Tип на делови: Мотори

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Bmw motor 2.5 tds td 105 kw

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач