Logo

Motor od Alfa Romeo 2.4 jtd 10v

Број на оглас: 3626819 | Објавен на: 04.08.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 2.4 jtd

Tип на делови: Мотори

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor od Alfa romeo 2.4 jtd 10v
Fiat, lancia, alfa romeo

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач