Logo

SCANIA R440

Број на оглас: 3627147 | Објавен на: 22.06.2020, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Scania R 440, 2008 godina, Euro 5, bez AD Blue, vo odlicna sostojba, na BG tablici. Kilometraza 930 000 km.

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goran