Logo

Prskalka MORAVA 100L

Број на оглас: 3627445 | Објавен на: 12.08.2020, 06:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prskalkata e mnogu malku rabotena se prodava komplet so crevo i brener.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Слободан

Потврден огласувач